|  | 

Pozycjonowanie jak zacząć

Zbliżające się hity na konsole

Zbliżające się hity na konsole
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Rok 2008 przyniósł za sobą wiele świetnych i grywalnych gier na różnorakie platformy sprzętowe. Generalnie zarówno użytkownicy Nintendo Wii, PlayStation 3, jak i konsoli Xbox 360 nie mieli powodów do narzekań, jeśli chodzi o ilość gier, w jakie można pograć w okresie przedświątecznym. Bez względu na preferencję, wiek, czy posiadaną konsolę wydawcy zarówno polscy, jak i zagraniczni przygotowali masę świetnych gier, jakie bez problemu można było zakupić. Taki właśnie był rok 2008 i wszystko wskazuje na to, że rok 2009, a przynajmniej jego końcówka również będzie ciekawa. Bo przecież zmierza w naszym kierunku kilka pewnych hitów, a wystarczy wspomnieć tylko o kilku z nich.

Uncharted 2, to gra przygotowywana przez świetne skądinąd studio Naughty Dog specjalnie dla PlayStation 3. Uncharted 2 przedstawia historię Nathana Drake’a, który w kolejnej, drugiej już odsłonie gry będzie poszukiwał statków sławnego odkrywcy – Marco Polo. Twórcy obiecują wykorzystać w pełni możliwości PlayStation 3, a sądząc po pierwszych screenach wiedzą co robią.

Dante’s Inferno to z kolei gra ze stajni Redwood Shores, której wydawcą i zarazem silnym promotorem została firma Electronic Arts. O co chodzi? Otóż historia opowiedziana w Dante’s Inferno oparta będzie na motywach słynnego utworu literackiego włoskiego pisarza – Dante Alighieri – Boska Komedia. Szykuje się łakomy kąsek dla fanów mrocznych i piekielnych klimatów, a za tytuł ten osobiście trzymamy kciuki.

Ostatnią grą, o której chcę napisać jest Halo 3: ODST, zwana wcześniej pod nazwą Halo 3: Recon. Tytuł ten zapowiedziany został przez Bungie już jakiś czas temu. Pomijam tutaj samą rozgrywkę kampanii dla pojedynczego gracza, ale to czego możemy się spodziewać, to ponownie świetny tryb multiplayer. I na to mówiąc szczerze liczę.

Inne wpisy:

zblizajace-sie-hity-na-konsole

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • Instalacja WordPress na localhost w 4 krokach

    Instalacja WordPress na localhost w 4 krokach

    Instalacja WordPress na localhost w 4 krokach WordPress to doskonałe środowisko, jeżeli potrzebujesz ładnej i nowoczesnej strony, nawet bez wiedzy na temat HTML czy CSS. Jest to jednak dość rozbudowany system, który daje wiele możliwości, ale i wymaga czasu na zapoznanie się z obsługą. Jeśli chcesz poćwiczyć lub najpierw stworzyć spokojnie stronę, którą potem przeniesiesz

  • Dragon Ball

    Dragon Ball

    Pamiętasz tę kreskówkę ? Taaak ! To wspaniałe dzieło Akiro Toriyamy, które dziś przeżywa swoją drugą młodość ! Sam pamiętam czasy mojego dzieciństwa, kiedy to godzinami wpatrywałem się w ekran telewizora i śledziłem przygody Songa i jego przyjaciół. Może odświeżę Wam trochę pamięć co do treści zawartej w Dragon Ball. Na samym początku, Goku żyjąc