|  | 

Instalacja wordpress lokalnie

Odżywka do rzęs

Odżywka do rzęs
1 vote, 3.00 avg. rating (65% score)

Odzywka do rzes (1)Każda kobieta marzy o tym, aby jedynie spojrzeniem uwodzić mężczyzn oraz o tym aby jej spojrzenie hipnotyzowało otoczenie. Jak tego dokonać? Jak zrobić, aby nasze spojrzenia były uwodzicielskie?
Trzeba zadbać o oczy i skórę wokół nich.
Niestety bardzo często w codziennej pielęgnacji zapominamy, albo zaniedbujemy okolice oczu. A wystarczy jedynie poświęcić tej części twarzy kilka minut dziennie, aby nasze spojrzenie nabrało blasku, a my samy zaczniemy wyglądać młodziej.
Najważniejsze jest dobre oczyszczanie i demakijaż okolicy oczu. Codziennie wieczorem musimy to zrobić bardzo starannie. Zmywamy oczy do momentu, aż płatek kosmetyczny będzie czysty. Następnie nakładamy dobry krem pod oczy i delikatnie go wklepujemy.
Pamiętajmy też, żeby zadbać o rzęsy. Dobra odżywka do rzęs powinna znaleźć się w łazience każdej, dbającej o siebie kobiety.
Raz lub w dwa razy w tygodniu stosujmy płatki nawilżające pod oczy albo poszukajmy babcinych sposobów na piękne spojrzenie, np. okład ze świeżego ogórka.

Inne wpisy:

odzywka-do-rzes

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • Instalacja WordPress na localhost w 4 krokach

    Instalacja WordPress na localhost w 4 krokach

    Instalacja WordPress na localhost w 4 krokach WordPress to doskonałe środowisko, jeżeli potrzebujesz ładnej i nowoczesnej strony, nawet bez wiedzy na temat HTML czy CSS. Jest to jednak dość rozbudowany system, który daje wiele możliwości, ale i wymaga czasu na zapoznanie się z obsługą. Jeśli chcesz poćwiczyć lub najpierw stworzyć spokojnie stronę, którą potem przeniesiesz

  • Tapety na Telefon

    Tapety na Telefon

    Niektórzy gardzą gadżetami na telefony komórkowe. Mówią, że to chwilowa moda, zainteresowanie niczym. Nie mają racji. Takie rzeczy jak Tapety na Telefon potrafią bardzo umilić życie. W gruncie rzeczy czym jest kolekcjonowanie znaczków, zachwycanie się obrazami, komiksami, rysunkami dla dorosłych z gatunku Manga. Wszystko to jest tylko zachwytem nad sztuką. Dobrze jest, kiedy sztukę można