|  | 

Localhost xampp wordpress

Muzyka bez ZAiKS

Muzyka bez ZAiKS
1 vote, 3.00 avg. rating (65% score)

muzyka-bez-zaiks-8Muzyka towarzyszy nam w niemal każdym momencie. Słuchamy jej w trakcie nauki, pracy, będąc w podróży, przygotowując obiad czy relaksując się na kanapie. Chcielibyśmy jej słuchać także w restauracjach, u fryzjera czy na siłowni. Jednak nie zawsze jest to możliwe, gdyż uzyskanie licencji ZAiKS na odtwarzanie muzyki, w takich miejscach, jest dla przedsiębiorców bardzo kosztowne.

Co kryje się pod skrótem ZAiKS?

ZAiKS (skrót od Związek Autorów i Kompozytorów Scenicznych) jest to organizacja, która zajmuje się ochroną i zarządzaniem prawami autorskimi twórców. To właśnie do nich zwracamy się z wnioskiem o licencję, gdy chcemy, by w naszym lokalu, klienci mogli słuchać wielkich przebojów znanych gwiazd. Jednak jest to dość spory wydatek, na który nie wszyscy mogą sobie pozwolić.

Muzyka bez ZAiKS? Czy to w ogóle możliwe?

Gdy w kosztorysie nie znajdziemy odpowiedniej sumy pieniędzy, nie musimy skazywać klientów na grobową ciszę. Z pomocą przychodzą tutaj artyści, którzy udostępniają swoją twórczość na mocy licencji Creative Commons.

Inne wpisy:

muzyka-bez-zaiks

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • Instalacja WordPress na localhost w 4 krokach

    Instalacja WordPress na localhost w 4 krokach

    Instalacja WordPress na localhost w 4 krokach WordPress to doskonałe środowisko, jeżeli potrzebujesz ładnej i nowoczesnej strony, nawet bez wiedzy na temat HTML czy CSS. Jest to jednak dość rozbudowany system, który daje wiele możliwości, ale i wymaga czasu na zapoznanie się z obsługą. Jeśli chcesz poćwiczyć lub najpierw stworzyć spokojnie stronę, którą potem przeniesiesz

  • Gwiazdy w TVP2

    Gwiazdy w TVP2

    Po paru dniach mozolnego treningu ujawnią się na żywo przed kamerami i zrealizują tańce na lodzie. Organizator zacznie transmisję programu za tydzień. Możemy śmiało przewidzieć, iż program TV Gwiazdy tańczą na lodzie naturalnie osiągnie na bank kasowy sukces. Program wydaje się być dobrze przygotowywany. Gwarancją przyszłego sukcesu jest również ogromna ilość środków, jakie twórcy zebrali