|  | 

Localhost xampp wordpress

Fordanserki

Fordanserki
1 vote, 2.00 avg. rating (55% score)

fordanserki-3W smutny wieczór piątkowy lub sobotni, grupa mężczyzn wędruje po mieście i zagląda do barów. Szukają rozrywki, albo miejsca gdzie wypiją kilka drinków. Jeżeli zajrzą do lokalu, w którym bawi się grupa ładnych i wesołych dziewcząt, to na pewno tam pozostaną, z nadzieją, że może dziewczyny przyjmą ich do swojego grona, albo poznają jakąś fajną laskę.

Te rozbawione i roztańczone na parkiecie dziewczyny to właśnie fordanserki, a panowie, którzy weszli do lokalu to mężczyźni, którzy dali się wciągnąć do danego klubu, tak jakby dali się złapać na lep.
Właśnie o to chodzi właścicielom lokali rozrywkowych, młode, ładne, dobrze ubrane dziewczyny mają robić tłum na parkiecie i sprawiać wrażenie, że w klubie jest pełno dziewcząt chętnych na zawarcie bliższych znajomości.
Fordanserki bawią się, czasami dopuszczają panów do swojego towarzystwa, czasami pozwalają postawić sobie kilka drinków. Jest to właśnie jedna z zasad tej gry, tam gdzie młode, ładne, samotne dziewczyny, tam i panowie, którzy pragną towarzystwa fajnych dziewczyn.

Inne wpisy:

fordanserki

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • Instalacja WordPress na localhost w 4 krokach

    Instalacja WordPress na localhost w 4 krokach

    Instalacja WordPress na localhost w 4 krokach WordPress to doskonałe środowisko, jeżeli potrzebujesz ładnej i nowoczesnej strony, nawet bez wiedzy na temat HTML czy CSS. Jest to jednak dość rozbudowany system, który daje wiele możliwości, ale i wymaga czasu na zapoznanie się z obsługą. Jeśli chcesz poćwiczyć lub najpierw stworzyć spokojnie stronę, którą potem przeniesiesz

  • Gwiazdy w TVP2

    Gwiazdy w TVP2

    Po paru dniach mozolnego treningu ujawnią się na żywo przed kamerami i zrealizują tańce na lodzie. Organizator zacznie transmisję programu za tydzień. Możemy śmiało przewidzieć, iż program TV Gwiazdy tańczą na lodzie naturalnie osiągnie na bank kasowy sukces. Program wydaje się być dobrze przygotowywany. Gwarancją przyszłego sukcesu jest również ogromna ilość środków, jakie twórcy zebrali