|  | 

Pozycjonowanie jak zacząć

Dragon Ball

Dragon Ball
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Pamiętasz tę kreskówkę ? Taaak ! To wspaniałe dzieło Akiro Toriyamy, które dziś przeżywa swoją drugą młodość ! Sam pamiętam czasy mojego dzieciństwa, kiedy to godzinami wpatrywałem się w ekran telewizora i śledziłem przygody Songa i jego przyjaciół. Może odświeżę Wam trochę pamięć co do treści zawartej w Dragon Ball.

Na samym początku, Goku żyjąc w izolacji cywilizacji spotyka Bulmę, która szuka kryształowych kul. Tak się składa, że nasz mały bohater posiada jedną z nich, ponadto postanawia pomóc Bulmie w szukaniu reszty. Czeka ich mnóstwo niesamowitych przygód pod czas których nawet ocalą ziemię.

Dragon Ball Z jest drugą odsłoną tej serii. Już na samym początku Goku jest 24-letnim mężczyzną i wiedzie szczęśliwe życie z żoną ChiChi i synem Son Gohanem. I tak by mogło trwać dalej gdyby nie przybycie nieznanego brata Goku, Raditza który przybył na Ziemię by ją podbić. Mówi Goku, że pochodzą z innej planety, z najpotężniejszej rasy Sayja-Jin a ich przeznaczeniem jest podbijanie kolejnych planet. Co się stanie dalej ? Zobaczcie sami )

Trzecią i ostatnią odsłoną serii jest Dragon Ball GT jednak nie jest to już dzieło Akiro zatem nie będę o nim opowiadał.

Inne wpisy:

dragon-ball

ABOUT THE AUTHOR

Pozostałe wpisy:

  • Instalacja WordPress na localhost w 4 krokach

    Instalacja WordPress na localhost w 4 krokach

    Instalacja WordPress na localhost w 4 krokach WordPress to doskonałe środowisko, jeżeli potrzebujesz ładnej i nowoczesnej strony, nawet bez wiedzy na temat HTML czy CSS. Jest to jednak dość rozbudowany system, który daje wiele możliwości, ale i wymaga czasu na zapoznanie się z obsługą. Jeśli chcesz poćwiczyć lub najpierw stworzyć spokojnie stronę, którą potem przeniesiesz

  • Zbliżające się hity na konsole

    Zbliżające się hity na konsole

    Rok 2008 przyniósł za sobą wiele świetnych i grywalnych gier na różnorakie platformy sprzętowe. Generalnie zarówno użytkownicy Nintendo Wii, PlayStation 3, jak i konsoli Xbox 360 nie mieli powodów do narzekań, jeśli chodzi o ilość gier, w jakie można pograć w okresie przedświątecznym. Bez względu na preferencję, wiek, czy posiadaną konsolę wydawcy zarówno polscy, jak